top of page

Volná místa

Hledáme kolegy do našeho zkušeného účetního týmu

Počet klientů nám neustále narůstá, a proto hledáme nové kolegy do našeho sehraného týmu. 

Abstraktní koule

Účetní odvětví je velmi dynamickým prostředím a každý klient si zaslouží individuální přístup. A protože práce stále přibývá, hledáme nové kolegy do našeho zkušeného účetního týmu, který věnuje péči o naše klienty a pomáhá jim nalézt nejoptimálnější řešení ke složitým daňovým případům, ale umí také operativně poradit v rámci běžné účetní agendy.

 

Měli byste zájem o práci v sehraném kolektivu, který si vzájemně pomáhá ve snaze nabídnout co nejlepší a nejkvalitnější služby klientům z Chebu, Karlovarského kraje a dalších koutů naší země či sousedního Německa? Potom hledáme právě Vás! Stačí si vybrat z níže nabízených pozic a kontaktovat nás. Těšíme se na setkání a potenciální spolupráci s novými kolegy!

Aktuálně hledáme

avatar 103

Účetní senior

Na pozici Účetní senior hledáme do našeho týmu samostatnou a zkušenou kolegyni či kolegu. Možnost vlastní organizace práce.

avatar 109

Účetní junior

Na pozici Účetní junior hledáme do našeho týmu svědomitou a pracovitou kolegyni či kolegu. Vhodné i pro čerstvé absolventy.

avatar 86

Daňový poradce

Na pozici Daňový poradce hledáme pracovitého a pečlivého kolegu/kolegyni do našeho týmu v Chebu a/nebo Plzni.

avatar 100

Mzdový účetní junior

Na pozici Mzdový účetní junior hledáme do našeho týmu svědomitou a pracovitou kolegyni či kolegu. Vhodné i pro čerstvé absolventy.

avatar 89

IT junior

Na pozici IT junior hledáme do našeho týmu pečlivého a pracovitého kolegu. Nabízíme pracovní příležitost i pro čerstvé absolventy.

Své životopisy zasílejte prosím na adresu: sulcovak@schekonom.cz
Tel.: 354 433 005

bottom of page